Hakkımızda

Dokunmatik Sepeti şirketimizin temeli 2014 yılında atılmış olup , Elektronik yedek parça tedariğinde en kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş firma olarak kurulduk. Şu anda Yedpa Ticaret Merkezinde faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima en iyi olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlarla sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen elektronik yedek parça tedariğinde piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak firmamızın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Amacımız sürekli gelişmek için kaynaklar yaratmaktır.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemediğimiz bir başka temel ilkemizdir.