Teslimat Bilgileri

Ödeme ve Teslimat Koşulları

 
18 yaşından küçük kişiler www.dokunmatiksepeti.com dan alışveriş yapamaz.
 
www.dokunmatiksepeti.com üzerinden kredi kartı (VISA, MasterCard) banka havalesi ve kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilecektir. Şu an için sadece Havale/EFT üzerinden ödeme kabul ediyoruz.
 
2 gün içinde EFT ve/veya havalesi yapılmayan sipariş iptal edilir. Siparişin işleme alınma zamanı, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı veya banka hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
 
www.dokunmatiksepeti.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye/irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Sadece sevk irsaliyesi ile gönderilen ürünlerin faturaları, bilahare fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen fiyatlara KDV dahildir. Net 250 TL tutarı üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretini şirketimiz karşılamaktadır..
 
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen ürün bilgisi ve fiyat hatalarından dokunmatiksepeti sorumlu tutulamaz.
 
Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir.
 
Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
www.dokunmatiksepeti.com da satışta bulunan ürünlere ilişkin stok durumu tedarikçi firma stoklarından güncellenmektedir. Tedarikçi firmanın stoklarında güncellemeye rağmen, elde olmayan sebeplerden dolayı tükenmiş olan ürünlerin gönderim süresi uzayabilir. Bu durumda müşteriye telefon veya e-posta yolu ile bilgilendirilir. Müşterinin talebine göre şipariş değiştirilebilir, gönderim beklenebilir veya sipariş iptal edilebilir.
 
Siparişin iptali durumunda ödeme kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade, ödeme banka ile yapılmışsa müşterinin belirttiği bir banka hesabına iade edilir.
 
Onaylanmış siparişin, teslimatı Kargo aracılığı ile yapılacaktır.
 
Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paket kabul edilmeyip, kargo yetkilisi ile birlikte tutanak tutulmalıdır. Tutanak 0850 840 51 91 nolu faksa gönderilmeli ve durum destek@dokunmatiksepeti.com adresine e-posta aracılığıyla veya iletişim formumuz kanalı ile bildirilmelidir.
 
Cayma hakkını kullanarak satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, ambalajından çıkartmadan, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde  faturası ile iade edebilirsiniz.
Her gün saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Teslimat İstanbul içine 1 iş günü , İstanbul dışına ise mesafeye göre değişerek 1-2 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. 
www.dokunmatiksepeti.com dan alışveriş yapan herkes  yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.